Katalog wystawców 2023

Warsaw Bus Expo

BMC Otomotiv

C2.02

Arcese Polska

C2.22

FOLPOL

C1.02

Zarząd Nadbałtyckich Inicjatyw Klastrowych

C2.01

BUS SERVICE AUGUSTÓW

C1.24

Afhymat Polskanoś

C2.23

Mercus-bus

C2.07

ARP E-VEHICLES

C2.33

EMKA-TRANS

C3.07

Lontex -omandytowa

C1.01

Autobagi Polska

C3.12

BEST TRUCK DRIVERia

C3.02

Shell Polska

C1.08

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Digicross Dariusz Gryz - D

C2.06

TOOLMEX TRUCK

C2.14

Rezerwacja KL

C2.12

Chemia Bomar

C2.28

E-Van

C2.20

KRAUSE

C3.19

BM Solutions

C2.05

Safefleet

C1.22b

GEIS PL

C2.19b

HiT Transport Międzynarodowy i Spedycja -omandytowa

C2.21a

Kon-TEC sp. z o.o.

C1.10b

BOPLAN DEUTSCHLAND

C2.15a

Vat Polska

C1.18a

EMTRACK

C3.15b

ANTEEO

C3.13b

Silny & Salamon

C3.17a

Lincor Software

C3.05a

Pallex 24

C3.13a

Trimble Transporeon- A Trimble company

C2.18a

CSMM

C3.15a

PHU Agrola Robert Rogala

C2.16a

SPN LOGISTICS

C1.28b

TLI sp. z o.o.

C1.28a

GREEN ENERGY SCANDINAVIA A/S

C1.10a

EMAPA

C2.21b

Ruptela

C2.17b

FM Logistic Polska

C1.18b

Empire National Poland

C1.30b

Logis Com

C2.17a

MAI Insurance Brokers Poland

C2.19a

mrs electronic

C3.27a

Wiko Klebetechnik sp. z o.o.

C2.15b

ALKEV

C1.12b

Forto

C2.29a

Pentacomp

C1.20a

Dometic Poland

C1.14a

Spedimo

C1.16a

VARTA Automotive

C1.30a

LX Pantos Poland

C3.05b

ADECON

C2.16b

Oex Cursor

C1.05a

KABAT TYRE

C3.20

TAILORS CLUB

C3.10a

Agnieszka Tyburska Autopokrowce

C3.08a

SULTOF

C1.17a

Epo-Trans Logistic

C1.07a

POLSKIE STOWARZYSZENIE PRZEWOŹNIKÓW AUTOKAROWYCH - Stowarzyszeni

C1.09a

RedSteel

C1.11a

Energetyka Plus

C1.27

PROTECT VEHICLE SECURITY BIAŁEK ZIELIŃSKIal

C1.21

KMC Services

C3.18

MLEASING

C3.06a

GROUPAUTO POLSKA

C1.19

Transportes Torres Oliveiran

C1.29

T2S SAS

C1.13a

SMD LAW

C3.22

Mariola Szponder Normobaria Otrębusy

C1.23

CORRIMEX

C1.15a

Optidata

C3.16

Abisoft

C1.25

Logista Freight

C1.35

Sava Translogic

C3.26

Vilsait

C1.33

Pixel

C2.24d

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TECHNOMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZ

C2.24c

Lokalna Agencja Rozwoju Gospodarczego Gminy Suchy Las

C3.23b

Adam Šped System doo

C2.24b

Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego

C2.24a